زمان کنونی: 1397-04-31, 01:30 ب.ظ
خوش آمدید، مهمان! (ورودثبت نام)
http://uploader.bushehrteam.com/do.php?imgf=137519987016081.jpg آموزش کوتاه روز : آیا می دانستید در محیط کد نویسی سی شارپ با دستور ";(System.Diagnostics.Process.Start("calc"" می توانید برنامه ماشین حساب ویندوز را اجرا کنید.
 ( آموزشهای کوتاه خود را در هر زمینه ای و در هر سطحی از طریق این لینک برای ما  بفرستید تا با نام خودتان روزانه در این قسمت قرار بگیرد)
قابل توجه اعضا و بازدیدکنندگان محترم سایت : دامنه کوتاه BUTM.IR در کنار دامنه اصلی ( BushehrTeam.Com ) به وب سایت متصل هست و می توانید به جای استفاده از دامنه BushehrTeam.Com  از دامنه BUTM.IR برای بازدید از سایت استفاده نمایید . . .

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اشتراک موضوع در Digg delsios Reddit Facebook Twitter StumbleUpon
رفع محدودیت نصب ویندوز XP بر روی لب تاپ
نویسنده پیام
**
کاربر سایت

معاونت سایت
وضعيت : آفلاین
تاریخ ثبت نام:خرداد 1392
اعتبار: 2
ساکن: بوشهر
حالت من:
سپاس ها: 93
سپاس شده 150 بار در 35 ارسال

ارسال: #1
رفع محدودیت نصب ویندوز XP بر روی لب تاپ
شاید برای شما هم پیش اومده باشه یا پیش بیاد که هنگام نصب ویندوز XP بر روی بعضی از مدل های لب تاپ قبل از قبول کردن قرارداد صفحه خطای زیر براتون ظاهر میشه

[تصویر: do.php?imgf=1399436207751.jpg]

برای حل این مشکل دو راه داریم :

1- cd sata support ویندوز Xp رو خریداری یا دانلود کنیم بعد نصب کنیم.
2-قسمت setup Bios روی قسمت هارد تنظیماتش رو IDE تنظیم کنیم.
موفق باشید ساجدنت

[size=large]من همون دیوونه ایم که هیچوقت عوض نمیشه...!! همونی که همه باهاش خوشحالن اما کسی باهاش نمی مونه...!! همونی که مواظبه کسی ناراحت نشه اما همه ناراحتش میكنن...!! همونی که تکیه گاه خوبیه اما واسش تكیه گاهی نیست...!!
(آخرین ویرایش در 1393-02-17 08:49 ق.ظ توسط: sajednet. دلیل ویرایش : )
1393-02-17 08:42 ق.ظ
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Reza.Heydari ، sajad safaie ، omrani.meysam63 ، Ehsan.Teimouri ، nahid
**
کاربر سایت

عضو اصلی بوشهرتیم
وضعيت : آفلاین
تاریخ ثبت نام:خرداد 1392
اعتبار: 2
ساکن: تنگستان
حالت من: سرحال
سپاس ها: 205
سپاس شده 139 بار در 40 ارسال

ارسال: #2
RE: رفع محدودیت نصب ویندوز XP بر روی لب تاپ
همیشه حرف سر این چیزها نیست! مثلا لب تاب اچ پی من هرکاری کردم نشد. حتی سورس سی دی ویندوز رو باز کردم و درایور مخصوصش رو گذاشتم داخلش ولی بازم نشد!

همه این مجراها از وقتی ماکروسافت دست به این بوت محدود کنند(restricted boot) زد، شروع شد.
قبلا اپل این همه نفهم بود حالا ماکروسافت هم همین شده.

این مجرا این قدر مسخره شد که یک مسابقه کاریکاتور بوت محدود کننده ویندوز در کل جهان برگزار شد. حتی از ایران هم شرکت کننده داشت(نارسیس)

[تصویر: 7fpgyvyo4q41jjc75gg.jpeg]

(پس اپلود سنتر کجاست!؟ نیم ساعت موندم  ولی ایکن تصویر ادیتور کار نکرد. با 100 کلک یه عکس گذاشتم 1 )

[size=medium]We are CE: [size=x-large]Computer [size=x-large]Engineers

!!!!! ....."[size=x-large]Master by default"
1393-02-19 05:02 ق.ظ
مشاهده سایت این کاربر یافتن همه ی ارسالهای این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sajad safaie ، Reza.Heydari ، nahid
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش نحوه آگاهی از تاریخ نصب ویندوز nahid 0 949 1392-11-28 05:14 ب.ظ
آخرین ارسال: nahid

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

دوستان ما